• 办公楼

i mirëpritur

Rreth nesh

Oilbayer është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në R&D, prodhimin dhe shitjen e kimikateve të fushës së naftës. Duke u mbështetur në fabrikën e prodhimit të kompanisë mëmë (FCSTL) Hebei Cangzhou, mund t'u ofrojë klientëve mbështetje të integruar të produktit dhe shërbime teknike.

Oilbayer ndodhet në Tianjin, Kinë, me avantazhe unike gjeografike, vetëm 24 kilometra larg aeroportit Tianjin, vetëm 12 kilometra larg nga porti Tianjin, porti më i madh në Kinën e Veriut.

Fabrika është themeluar në vitin 2006 me një kapital të regjistruar prej 23 milionë juanë. Ndodhet në Zonën e Industrisë Kimike Lingang, Cangzhou, Hebei, zona e fabrikës 35000 m 2dhe ka përvojë të pasur në prodhimin kimik të fushës së naftës.

Me laboratorë dhe ekipe kërkimore të klasit botëror, ne mund t'u ofrojmë klientëve zgjidhje të plota teknike dhe produkte të personalizuara dhe jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve shërbime të integruara.

Me kalimin e viteve, ne i kushtojmë vëmendje inovacionit të teknologjisë së prodhimit dhe përmirësimit dhe optimizimit të procesit. Ne kemi më shumë se 20 linja prodhimi automatike të avancuara, me një kapacitet vjetor prej 50,000 ton. Ne kemi kapacitet të fortë shërbimi OEM të standardizuar dhe në shkallë të gjerë. Kontrolli i procesit të prodhimit dhe kontrolli i cilësisë së produktit të rreptë, përmes certifikimit ndërkombëtar ISO.

ajo që ne e bërë

Fabrika Tour