Rreth nesh

Oilbayer është ndërmarrje e integruar të teknologjisë e specializuar në zhvillimin kërkimin shkencor, prodhimin dhe shitjet në tregun e shërbimeve kimike fushë nafte. Ajo ka dy fabrika të prodhimit të vendosura në Lingang Zona e Industrisë Kimike në Cangzhou, provincën Hebei dhe Tianjin Binhai Zona e teknologjisë së lartë, ku është 12km larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Tianjin dhe 22km nga Tianjin Port.

Oilbayer është kryesor fushë nafte shërbimet kimike ofrues me laboratorë nivel të lartë në botë, ekip profesional kërkimore dhe linja më të përparuara të ngurta dhe të lëngshme të prodhimit të automatizuar në Kinë. Ne mund të ofrojnë zgjidhje të besueshme teknike dhe të qepur me porosi të produkteve për konsumatorët. Ne përpiqemi për të siguruar performancë të qëndrueshme dhe produkte të besueshme të cilësisë për customers.At tashmen tonë, ne kemi të drejtat e pronës intelektuale të pavarur, të tilla si forcimi aditivëve fluide humbje, vonuesit, dispersants; lëngjeve të shpimit të naftës-bazë, frenuesit, Anti-sloughing dhe bllokimin agjent mbylljen, lëngu përfundimit etj, më shumë se 30 lloje të produkteve në të përmendura më lart 7 seri.

 Për më tepër, ne ruajtjen bashkëpunim afatgjatë me kompaninë fushë nafte nga Irani, Arabia Saudite, Meksika, Indonezia, Venezuela, Kanada, Australi, Siri etj Kjo është me vlerë duke vënë në dukje se ne kemi marrë një shkallë shumë të lartë të vlerësimit nga ata të përfshirë NIDC , PDVSA, ONGC, BELORUSNEFT, PERTAMINA dhe PEMEX etj

Jemi të ndërgjegjshëm moton Oilbayer: "Bëj Amazing ndodh", vizioni ynë është që të bëhet një lider në mesin e kompanive të shërbimit kimike fushë nafte në botë, ne zotohemi për të siguruar të sigurt, mjedisore miqësore, në klasë të parë, të lartë efikasitetin dhe shërbime me vlerë të brendshme tona dhe klientët ndërkombëtarë. Oilbayer të rreptë përpiqet për të siguruar skenare të fitojë të fitojë për klientët dhe partnerët tanë.  

 

 WhatsApp Online Chat!