• XD

добредојден

за нас

Oilbayer е интегрирана високо-технолошкиот претпријатие од областа на истражување и развој, производство и продажба на пазарот на нафтено поле хемиски услуги. Таа има две фабрики за производство се наоѓа во Lingang Хемиски индустриска зона во Cangzhou, Hebei покраината и Тијанџин Binhai High-Tech зона, каде што е 12 км од меѓународниот аеродром во Тијанџин и место 22км од Тијанџин пристаниште.

што сме направиле

фабрика турнејаКонтактирајте не

  • +86 15305458491
  • 6-1-804, Xinyi Залив, Tanggu морска Hi-Tech парк, Binhai Hi-tech развој простор, Тијанџин
  • info@oilbayer.com

Испраќам барање За Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.